Вітаємо зі святом 8 березня! Будьте щасливими!

ЗОШ №12

   1 квітня учні 9-х та 10-х класів прийняли участь у грі-КВН м. Гірник. Ми вітаємо їх з І місцем. Креативних, яскравих, артистичних та цікавих!!!





 21 березня в школі пройшов семінар метдичних об єднань. Учні 5-11 класів привітали гостей невеличким концертом,








а далі учні 10 класу влаштували прес-конференцію на чолі з класним керівником Артемовою Людмилою Григорівною, а 2-А клас з Коноваленко Людмилою Іванівною влаштували класний час - майстер-клас.






Завершила цей семінар своїм виступом шкільна агітбригада "Ми всі за". Усім дуже сподобалось, це було яскраво, затишно.

28 лютого у нашій школі пройшло засідання ради шкільного самоврядування. Головною причиною зібрання було проведення свят у марті місяці. Головою ради були внесені деякі пропозиції щодо проведення концерту до свята 8 Березня , також членами ради було ухвалено проведення у кінці місяця конкурс "Нумо, дівчата! ", серед учениць 5-8 класів.
       І на завершення засідання, всі члени ради і куратори пограли в веселу гру "Парашут"!




День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Відзначаючи День Героїв київської Майдану, напередодні Дня пам’яті у школі на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час революції гідності, були проведені наступні заходи:

  • Інформаційні хвилинки для учнів початкової школи «День вшанування Героїв Небесної сотні»;
  • Виставка малюнків «Квіти на честь Героїв Небесної сотні»;
  • Бесіда-розповідь «Герої не вмирають»;
  • Усний журнал «Пам’яті героїв Небесної сотні»;
  • Виховна година «Герої не вмирають»;
  • Година пам’яті «Вшануймо пам'ять Героїв Небесної сотні»;
  • Книжково-журнальна та фотовиставка « «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…»;
  • Перегляд відеороликів та відео кліпів «Герої не вмирають», «Подай руку Україні», прослуховування пісні «Плине кача», «Мамо, не плач».

20 лютого органами учнівського самоврядування була підготовлена і проведена лінійка-реквієм, приурочена пам’яті Героїв Небесної Сотні. Школярі зібралися, щоб в скорботі низько схилити голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.








 ІНФОРМАЦІЯ Про заходи у зв’язку з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2017 року відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

28 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Так закінчилася рядянсько-афганська війна (1979-1989), яка тривала більше ніж дев’ять років.

У зв’язку з вищезазначеною датою у школі пройшли заходи:


  • політхвилинки для дітей 1-4 класів за темою «Ти – вічний біль, Афганістан»;

  • години спілкування за темою «Ціна чужої війни» для учнів 5-6 класів. На чолі з класними керівниками діти зібрали фотоматеріали та провели фотовиставку «Наші земляки – афганці»;

  • урок- реквієм «Військову форму одягли сини» пройшов у 7 класі;

  • для учнів 8-9 класів пройшов усний журнал «Ціна чужої війни»;

  • учні 10-11 класів підготували прес-конференцію «Ті спогади, то вічний біль».

Учні нашої школи прийняли активну участь у концерті, який було організовано Будинком творчості для воїнів-інтернаціоналістів нашого міста.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту - пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року (Резолюція № 60/7). Відзначається щорічно - 27 січня. Саме цього дня 1945 року Радянська Армія визволила в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

Саме 27 січня в нашій школі відбулися заходи, приурочені цьому дню. У шкільній бібліотеці Каракай Т.М. підготувала виставку  «Пам’яті жертв Голокосту». Протягом  тижня учні 1-11 класів мали можливість ознайомитися з  історичними матеріалами, продивитися фотоматеріали.

     Класними керівниками були підготовлені і проведені години спілкування, уроки-реквієм, години пам’яті  за темами: «Голокост – це жах, це біль» (10 клас), «Тут кров людська пролита» (5-і класи), «Гірка пам'ять голокосту» (1-і класи), «Голокост – лихо ХХ століття»(11 клас), «Голокост – злочин проти людства» (2-Б, 3-А, 4-і класи), «Свіча Голокосту не згасне» (2-А, 3-Б клас). Учні ще раз поринули у вихор історії, згадали про злочини нацистської Германії.

Діти переглянули документальні фільми та уривки художнього фільму «Список Шиндлера», «Концлагеря. Дорога в ад».






ІНФОРМАЦІЯ  

про вшанування пам’яті Героїв Крут

     На вшанування пам'яті Героїв Крут у школі відбувся цикл  тематичних, історично-інформаційних заходів та книжкова виставка: «Крути – наша слава, наша історія».  На лінійці 23.01.2017 педагогом-організатором Некрасовою Н.М. було оголошено про проведення заходів, присвячених вшануванню пам’яті Героїв Крут. Лекторська група у складі учнів 10 класу підготувала історичний матеріал про події, які відбулися 16 (29) січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути та села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 18 км на схід від Ніжина.  Учні  хвилиною мовчання вшанували пам'ять про трагічну загибель студентського куреня під Крутами, що стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

26.01.2017 пройшли самі заходи, зокрема, в 5-6 класах відбулися години пам’яті на тему «Тут юнь прекрасна і свята встелила землю в мить єдину…» , у 7-8 класах пройшла історична година «Квіти у полі, там де Крути», 9-і класи підготували усний журнал «Пам'ять про Героїв Крут не завмирає», учні 11 класу на своєму заході «Пам'ять про героїв Крут житиме вічно», яка пройшла у формі дискусії,  обговорили події  29 січня 1918 року. Кожен з учнів висловив власну думку щодо цих подій.  Також класні керівники надали можливість учням продивитися відеоролики: «Пам’яті Героїв Крут  присвячується», «Вшануймо пам'ять Героїв Крут»

    Дата 29 січня 1918 року увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність України. Героїчний бій на залізничній станції Крути під селищем Крути - це жертовність молодих патріотів - українських вояків, студентів і гімназистів. «Понад все вони любили свій коханий край», - писав про крутянців Павло Тичина. Тому метою виховних заходів, які відбулися у школі, стало не тільки вшанування пам’яті студентської молоді, яка віддала життя за Україну, а виховання почуття глибокої поваги до історії України, гордості за наш народ, відчуття свідомого громадянина своєї держави.




19.01.2017 у школі пройшли заходи, присвячені Дню Соборності України різні за формою.

Заходи були спрямовані за виховання почуття патріотизму, гідності, любові до рідного краю, свого народу. Діти були ознайомлені з історією виникнення цього свята, ознайомлені з законодавчими документами, а саме Актом Злуки УНР і ЗУНР. На виховних заходах було переглянуто документальний фільм «Події 1919 року», відеоролик «Злука УНР і ЗУНР. Історичні постаті». Слід відмітити і родзинки виховних заходів:

  • У 5-А класі пройшла година спілкування на тему «День Соборності України», на якій було виконане творче завдання «Справедливий правитель», де діти змогли вдягнути на себе різні рольові маски, як добродія, так і лихої людини. Активну участь прийняли Тремба Єлизавета, Гапоненко Надія, Скворцов Артем та Галинська Анастасія.
  • Діти 5-Б класу проявили свої таланти у виразному читанні віршів про Україну. Виховна година пройшла під темою «Україна – єдина держава». Класний керівник Крбець О.О. підготували презентацію про видатних людей України ХХ століття.у кінці заняття діти згадали про нову традицію мешканців нашої столиці: кожен рік у цей день на мості в Києві розтягують прапор, як символ з’єднання УНР і ЗУНР.
  • У 6-их класах пройшов усний журнал. Слід відмітити гарну підготовку Платоничева П., Кравченко К., Адамчук П., Єрмакова К. та Олєйникова Є.
  • У 9-их класах пройшла інтегрована гра-вікторина «Любіть Україну». Вікторина містила 5 завдань: 1 сторінка - історична, 2 - географічна, 3 -  народознавча, 4 - літературна, 5 – асоціативна. Учні показали гарний рівень підготовки. Перемогла дружба
  • В 11 класі відбувся виступ лекторської групи за темою «Сторінки історії Соборності». Цікавий матеріал підготували Цхададзе У. та Інодіна І. Наприкінці заняття діти утворили «живий ланцюг» , уявивши ,як між Києвом і Львовом, коли 21 січня 1990 року тисячі українців взялися за руки на згадку про проголошення Акту Злуки.
  • До Дня Соборності України  у 10 класі проведено виховну годину на тему «Патріотизм - нагальнапотреба України й кожного українця».У ході дискусії
    учні з’ясовували, що таке патріотизм та які риси характеру притаманні справжньому українському патріоту. Інтерактивна вправа «7 сходинок» допомогла  визначити складові характеру патріота своєї держави:

П - повага до традицій українців,

А - альтруїзм,

Т - толерантність,

Р - рішучість,

І - ідея,

О - освіченість,

Т - турбота за майбутнє України